top
logo

Přihlášení
Základní informace Tisk Email

 Nová sportovní hala byla vybudována v roce 2007, kde hlavním investorem byl Olomoucký kraj. Stavba byla započata v září 2006 a dokončena 10.srpna 2007. Generálním dodavatelem stavby byla firma INVEST CZ, a.s. Šternberk, která zajistila celou stavbu na klíč.

Sportovní hala splňuje již všechny požadavky na provozování nejširších sportovních aktivit, především pak pro veškeré možné míčové hry. Povrch je litý speciální dvouvrstvou technologií a je příjemný k pohybovému aparátu sportovce. Zajímavostí jsou i zařízení, která zabezpečují klimatické podmínky jako například osvětlení, stropní vytápění a tepelné izolace.

V hale lze provozovat i soutěže a turnaje za přítomnosti diváků – 80 míst k sezení a dalších 50 míst ke stání. Na své si přijdou při sportovních aktivitách i naši tělesně postižení spoluobčané, pro něž je zajištěn bezbariérový přístup včetně sociálního zázemí. Hala sloužit nejen k výuce pro školy a aktivity domova mládeže, je také určena pro širokou veřejnost i jednotlivce v rámci komerčního provozu. Podrobnosti k pronájmu jsou uvedeny v ceníku.
 

Sportovní hala sestává ze dvou tělocvičen, původní malá tělocvična je využívána především jako gymnastický sál, přistavěná nová část nabízí max. rozměry 36,2 x 18,1 m, a je vybavena brankami na házenou i florbal, jsou zde instalovány skládací koše na basketbal, dále zde nechybí ani kůly na tenis a volejbal či nohejbal. Pro pořádání větších akcí je  pro účastníky k dispozici sedm šaten se sprchou. Součástí haly je také bufet. 

 

Foto - hala

6.jpg

Připojte se!

1.jpg

Sportovní hala

Jste spokojeni s novou halou?
 

Počet přístupů

mod_vvisit_counterDnes190
mod_vvisit_counterVčera268
mod_vvisit_counterTento týden2465
mod_vvisit_counterTento měsíc6623
mod_vvisit_counterCelkem1374799

bottom
top

Poslední novinky

Nejčtenější články

Translate


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, database terminology. Valid XHTML and CSS.