Obchodní akademie
Mohelnice
Bakaláři
Jídelníček
Facebook
Přihlášení
1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10
Informace a nabídky

Den otevřených dveří na Fakultě strojní ČVUT v Praze + pozvánka na dvě akce

"Zájemce o studium na Fakultě strojní ČVUT v Praze, ale i rodiče potenciálních studentů zveme na Den otevřených dveří v sobotu 27. října 2018 od 9.00 hodin, kdy budou připraveny prezentace jednotlivých ústavů fakulty." - Více informací naleznete na https://fs.cvut.cz/dod 

Fakulta strojní ČVUT v Praze dále zve na další dvě pořádané akce:

Bližší informace na uvedených odkazech, popř. na přiloženém informačním letáku:

Informační leták (pdf) 


Trainee Program – Quadient Academy

V květnu 2018 jsme otevřeli 3. ročník naší Quadeint Academy pro vývojáře. Nyní máte možnost se do naší akademie přihlásit. 

Všechny informace, které by mohly uchazeče zajímat, včetně možnosti přihlášení, jsou zde:

http://gmchk.cz/quadient-academy/

Informační leták


Vážení studenti,

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky pořádá 8.12.2017 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.
Rádi Vás přivítáme v tento den na naší univerzitě.

Na naší fakultě Managementu a ekonomiky ve Wichterleho sále v 10:00, 12:00 a 14:00 formou prezentací, diskuzí a představení prostor univerzity získáte jasný přehled o univerzitě a našich studijních programech. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

V příloze naleznete bližší informace o naše ústavu průmyslové inženýrství a informační systémů http://www.utb.cz/fame/struktura/aktuality-18

Řízení kvality a výroby_hlavni informace

Průmyslové Inženýrství_2017


Studuj a pracuj v Austrálii!

Seznamte se s novým inzertním portálem, který usnadňuje prodej učebnic

V GMC - otevírá dveře tvé kariéry!

GMC Academy - leták 1

GMC Academy - leták 2

GMC - Open Day 


Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT nabízí:

Úzce spolupracujeme již s několika středními školami a uvědomujeme si, že je velmi důležité motivovat studenty ke studiu na VŠ. Proto, nejen v rámci propagace nového studijního oboru ICTM (Informační a komunikační technologie v medicíně), bychom Vám rádi nabídli:

  • Interaktivní návštěvu Vaší střední školy a prezentaci nejen nového studijního oboru, ale celé šíře studijních programů na FBMI.
  • Exkurzi do laboratoří a prostor Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně nebo v Praze
  • Exkurzi do vědeckého Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT v Buštěhradě, kde je možné potkat kromě pracovníku Fakulty biomedicínského inženýrství i kolegy z Fakulty elektrotechnické, Fakulty stavební a Fakulty strojní. http://www.uceeb.cz/

Nový studijní obor Informační a komunikační technologie v medicíně vznikl na základě všeobecné poptávky po absolventech, kteří již během studia získávají pracovní návyky a praxi. Při tvorbě tohoto studijního programu jsme vycházeli ze zkušeností našich absolventů, z práce ve vědecké sféře a poptávky budoucích zaměstnavatelů našich absolventů. Výuka je proto ryze praktická a již od prvního ročníku se studenti zapojí do vědeckého týmu a naučí se vše potřebné k vývoji přístrojů lékařské elektroniky, programování mobilních, desktopových a serverových aplikací.

Více informací naleznete na stránkách:

K příležitosti 300. výročí narození české královny Marie Terezie si dovolujeme oznámit vyhlášení výtvarné soutěže nazvané „Za časů české královny Marie Terezie“, která je určena pro děti a mládež od 6 do 19 let. 

Uzávěrka soutěže bude dne 8. března 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne v květnu 2017 za účasti ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D.

Podmínky soutěže najdete v příloze nebo na  http://npmk.cz/ . V případě účasti Vašich žáků věnujte prosím pozornost kritériím soutěže a úplnému vyplnění identifikačního štítku a jeho umístění na každém jednotlivém díle.

http://npmk.cz/npmk/vyhlaseni-souteze-k-300-vyroci-narozeni-marie-terezie


Snadný přístup k informacím o Evropské unii naleznete zde http://www.europe-direct.cz/ 

 

 

Mapa

Kontakt


Obchodní akademie
Olomoucká 82, 789 85 Mohelnice
tel: 583 430 506
oam@oam.cz


2017 OA Mohelnice
čez     facebook     prodecad     prodecad     prodecad