Obchodní akademie
Mohelnice
Bakaláři
Jídelníček
Facebook
Přihlášení
1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10
MSDN

Naše škola se zařadila do programu MSDN AA, který přináší studentům a vyučjícím řadu výhod.

Program MSDN Academic Alliance je navržen specificky pro katedry vysokých škol vyučující odbornou práci na počítači, akademické laboratoře a studenty oborů Počítačová věda, Technika a Informační systémy. Program usnadňuje a zlevňuje získávání vývojových nástrojů, platforem a serverů společnosti Microsoft pro účely výuky, výzkumu a vývoje.

V rámci programu získá škola nejnovější verze software Microsoft a její studenti účastnící se kurzů si mohou bezplatně stáhnout software do svých osobních počítačů a používat jej k práci týkající se kurzů a osobních projektů i mimo školu. 

Důležité odkazy:

MSDN AA  http://msdn.microsoft.com/cs-cz/default.aspx

MSDN - http://www.microsoft.com/cze/msdn/

MSDN Academic Alliance Program


Přečtete si licenční podmínky:

Smlouva o studentském používání

Dodatečné licenční podmínky pro software Microsoft subskripce pro Microsoft Developer Network Academic Alliance (MSDN AA)

Návod na přihlášení k MSDN AA

najdete na: www.mstv.cz


Žádost o zřízení účtu ke službě ELMS,  pro distriuci produktů MSDN AA

Každý student, který chce využívat služby MSDN AA, musí ve škole osobně požádat o zřízení účtu ke službě ELMS. Služba ELMS slouží studentům a vyučujícím pro elektronickou distribuci programů, které jsou přístupné prostřednictvím MSDN AA. Při podání žádosti musí každý student donést vytištěnou a podepsanou Smlouvu o studentském používání.

Zřízení účtu ke službě ELMS je vázáno na účet Microsoft Live ID, na který Vám budou zaslány podrobné informace o způsobu přihlášení ke službě ELMS (odkazy, jméno, heslo atd ...)

Mapa

Kontakt


Obchodní akademie
Olomoucká 82, 789 85 Mohelnice
tel: 583 430 506
oam@oam.cz


2017 OA Mohelnice
čez     facebook     prodecad     prodecad     prodecad